Neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START 46cm pločio

Gamintojas: Kid-Man
240 €
240 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 44 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Universalus, tvirtos ir patikimos konstrukcijos neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlis pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Prireikus vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.

Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 48) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 48 cm. Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis  lengvai suglaudžiamas, jį patogu gabenti. Suglausto vežimėlio plotis – tik 26 cm, atlošo aukštis – 46 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir atlošas – paminkštinti. Porankiai atlenkiami ir nuimami naudojant fiksatorius, atstumas  tarp porankių ir sėdynės – 22 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Greitos fiksacijos galiniai ratai – pneumatiniai (pripučiami), varymo lankai ir ratlankiai – aliumininiai. Priekinių ratų dydis – 20x5 cm, galinių ratų – 61 cm. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Į vežimėlio komplektaciją įeina: pompa, atšvaitai, reguliavimo raktas, naudojimo ir priežiūros instrukcija lietuvių kalba.

Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio. Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi.

Kiekvienas neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.
Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. Žemiau pateikiamas atsarginių dalių kainynas.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Svoris, kg 18.4
Bendras aukštis, cm 90.5
Bendras plotis, cm 66
Bendras ilgis, cm 105
Sėdynės aukštis, cm 50
Sėdynės plotis, cm 46
Sėdynės gylis, cm 41