-10%

Lauko vaikštynė su 3 ratukais, padėklu ir medžiaginiu krepšiu

Gamintojas: Kid-Man
115 € 103,50 €
115 € 103,50 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 44 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
SVARBU! nuo 2023 07 01 pirkdami vaikštynę galite gauti iki 137,50 eur kompensaciją. Plačiau
Sulankstoma ir manevringa, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, stabilaus rėmo su įmontuotu metaliniu krepšeliu (didž. apkr. 5 kg) daiktams susidėti bei plastikiniu padėklu (didž. apkr. 5 kg) lauko vaikštynė su 3 ratukais ( didž. apkr. 120 kg) skirta asmenims su sutrikusia pusiausvyra, nusilpusiais raumenimis, jaučiantiems nuovargį ir pan. 

Ši judėjimo priemonė turi: 3 minkštus (19/5 cm) ratukus, ant stūmimo rankenų įmontuotus eigos ir rimties  stabdžius, ergonomiškas, reguliuojamo aukščio rankenas (81 – 94 cm).  Priekinis vaikštynės ratukas aplink vertikalią ašį sukasi 360° kampu. 

Judėdami tvirtai remkitės į vaikštynę. Norėdami pristabdyti tolygiai kelkite abi stabdžių rankenėles į viršų. Parkavimo (rimties) stabdžius aktyvuokite tolygiai spausdami abi stabdžių rankenėles į apačią, kol pasigirs spragtelėjimas. Norėdami eiti toliau pakelkite stabdžių fiksavimo rankenėles į vidurinę padėtį.

Kiekviena lauko vaikštynė su 3 ratukais gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Dėvintis ratukams rekomenduojama reguliariai tikrinti vaikštynės stabdžius, valyti ją drėgnu skudurėliu nenaudojant agresyvių priemonių ir tirpiklių.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!
 

SPECIFIKACIJA


Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Bendras aukštis, cm 83-97
Bendras plotis, cm 72
Bendras ilgis, cm 72