• TOP

Kraujospūdžio matuoklis automatinis OMRON M3

Gamintojas: Omron, Japonija
72 €
72 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 44 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Automatinis žastinis matuoklis.
Naujos technologijos: teisingo rankovės uždėjimo sistema ir kraujospūdį įvertinantis indikatorius, suteikia naudotojui visą informaciją, kuri reikalinga savarankiškam kraujospūdžio matavimui namuose. Paprastas ir greitas matavimas, tikslūs ir patikimi rezultatai net esant stipriai aritmijai.
Intellisense ™ pripūtimo technologija. IntellisenseTM technologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. IntellisenseTM technologija – tai greitas matavimas, patogumas ir tikslumas.
Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema- specialus šviečiantis simbolis pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai. Jei rankovė uždėta tinkamai – ekrane išvysite simbolį OK.
Padidinta minkšta Easy Cuff rankovė (22-42 cm žasto apimčiai) yra tvirta, lengvai uždedama. Ji tiks standartinės ir didesnės apimties žastui.
Kūno judėjimo indikatorius: labai svarbus vertinant matavimo tikslumą. Jei naudotojas juda ar kalba matavimo metu, ekrane pasirodo judėjimo klaidos simbolis. Tokiu atveju reikėtų matavimą atlikti iš naujo po 3 min. pertraukos.
Nereguliaraus pulso indikatorius, kuris aptinka prieširdžių virpėjimą.
Hipertenzijos indikatorius. Įspėja apie padidėjusio spaudimo riziką.
Vidurkio skaičiavimas iš 3 – jų paskutinių matavimų, išmatuotų 10 minučių laike.
Kliniškai patvirtintas. Ypatingai patikimas ir tikslus atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos.
5 metų garantija.